طرح های توجیهی (Business Plan) و مطالعات امکان سنجی (Feasiability Study) و پیش امکان سنجی (Pre Feasiability Study) در این شرکت در زیر مجموعه های زیر انجام می گیرد:

 

احداث ساختمان های مسکونی و سایر ساختمان ها از قبیل ساختمان های صنعتی، آموزشی، بهداشتی، ورزشی، تجاری، توریستی و ساختمان های زیربنائی از قبیل سد، سیلو، بندر، تونل، پل، جاده، راه آهن، فرودگاه و تعمیرات اساسی و جزئی ساختمان های موجود. فعالیت های زراعت، باغداری، دامداری، مرغداری، پرورش کرم ابریشم، پرورش زنبور عسل، خدمات کشاورزی و دامپروری، شکار، صید و پرورش و تکثیر حیوانات آبزی، جنگداری و خدمات وابسته از قبیل کاشت محصولات سالانه و دائمی، احداث و نگهداری باغهای مثمر و قلمستان ها و خدمات سایر فعالیت وابسته به موضوعات فوق می باشد.

 

 

 کلیه خدمات عمده فروشی، خرده فروشی، تعمیر وسایل نقلیه موتوری و کالاهای شخصی و خانگی شامل کلیه کارگاه هایی که به صورتی نسبت به خرید و فروش کالاها و تعمیرات آن ها اقدام می کنند، کلیه خدمات هتل و رستوران ها، حمل و نقل، انبارداری، ارتباطات، پست و مخابرات، واسطه گری های مالی شامل بانک، فعالیت صندوق های قرض الحسنه، سازمان بورس اوراق بهادار، کارگزار بورس، شرکت های سرمایه گذاری، پست بانک و شرکت های اجاره داری مالی مثل لیزینگ بیمه و...، خدمات مستغلات، خدمات کرایه و کسب و کار، اداره امور عمومی، رفاه و تأمین اجتماعی، امور آموزشی، بهگری و مددکاری اجتماعی، بهداشت و درمان دولتی و خصوصی، دامپزشکی و خدمات مددکاری اجتماعی و همچنین کلیه خدمات عمومی، اجتماعی و شخصی از قبیل خدمات تفریحی ، فرهنگی ، ورزشی و خدمات مذهبی است.

 

فعالیت هایی جهت تولید فلزات اساسی از جمله آهن و فولاد و فلزات غیر آهنی مانند مس و آلومینیوم و تولید فلزات گرانبها، ریخته گری، تولید آلیاژها و فرو آلیاژها میباشد.

 

فعالیت استخراج معدن شامل استخراج و عمل آوری کلیه مواد کانی که در طبیعت به صورت مواد جامد مانند زغال سنگ و کانی های فلزی و غیر فلزی وجود دارد. محدوده این فعالیت استخراج معادن تحت الارضی و سطح الارضی و نیز کلیه فعالیت های کانه آرایی و تغلیظ است که به منظور آماده سازی مواد خام برای فروش در بازار صورت می گیرد. خدمات جنبی آن ها، استخراج اورانیوم و توریم، کانه های فلزی آهنی، سنگ، شن، ماسه و خاک رس، نمک، کانی های شیمیایی و کود و سایر معادن طبقه بندی نشده از جمله فعالیت های بخش استخراج معادن می باشد. همچنین تولید سایر محصوالت کانی غیر فلزی از قبیل سیمان.

 

رشته فعالیت های فوق شامل تولید برق توسط نیروگاه های گازی، آبی، گازوئیلی، سیکل ترکیبی و همچنین انتقال برق از نیروگاه ها و توزیع برق همچنین تولید و پالایش گاز و نفت در پاالیشگاه های گاز و نفت و توزیع آن بین مصرف کنندگان صنعتی، تجاری و خانگی است. تولید کک، فرآورده های حاصل از تصفیه نفت و سوخت های هسته ای، جمع آوری، تصفیه و توزیع آب، فعالیت صنعت یا ساخت شامل تغییر شکل فیزیکی یا شیمیایی مواد به منظور تولید کالاهای جدید در کارگاه ها و یا منازل می باشد. این بخش، مونتاژ قطعات تشکیل دهنده بازیافت مواد زائد را شامل می شود به طور اجمالی این شاخه شامل موارد زیر است:

1 - تولید محصولات غذایی و انواع آشامیدنی ها از قبیل تولید نشاسته، خوراک دام، قند

و شکر، شکلات، نان شیرینی، الکل، آب معدنی و...

2 - ساخت منسوجات، پوشاک، عمل آوردن و رنگ کردن خز، دباغی و پرداخت چرم، ساخت چمدان، کیف دستی، زین، یراق و انواع پاپوش

3 - ساخت چوب و مصنوعات چوبی و چوب پنبه، ساخت کالا از نی و مواد حصیری، و مبلمان

4 - ساخت کاغذ و محصوالت کاغذی، انتشار، چاپ و تکثیر رسانه های ضبط شده

5 - تولید مواد شیمیایی و محصولات شیمیایی، ساخت محصولات از الاستیک و پلاستیک، بازیافت ضایعات و خرده های غیر فلزی

6 - ساخت سایر محصوالت کانی غیر فلزی

7 - ساخت محصولات فلزی، فابریکی، ساخت ماشین آلات و تجهیزات طبقه بندینشده در جای دیگر، ساخت ماشین آلات دفتری، حسابداری و محاسباتی، ساخت ماشین آالت و دستگاه های برقی طبقه نشده در جای دیگر، ساخت رادیو، تلویزیون و دستگاه ها و وسایل ارتباطی، ساخت ابزار پزشکی، ابزار اپتیکی و ابزار دقیق ساعت های مچی و انواع دیگر ساعت، ساخت وسایل نقلیه موتوری، تریلر و نیم تریلر و ساخت سایر تجهیزات حمل و نقل

8 - کلیه مصنوعات طبقه بندی نشده در جاهای دیگر 

 

جهت خرید و دانلود طرح های توجیهی آماده می توانید فروشگاه طرح توجیهی ما را بررسی و فایلهای مورد نظر خود را خریداری و دانلود بفرمایید.